- Výrobce ARTIS
- Kód produktu 15314
- EAN 8595672900168
Ihned k odběru více než 10x
Hlavní sklad:
Ihned k odběru více než 10x
Pálka na stolní tenis pro sportovní hru.
- 5-vrstvá překližka 5,0 mm, konkávní grip
- houba 1,9 mm soft
- potah 3*
Rychlost - Speed 8
Rotace - Spin 7
Kontrola - 10
| Kód produktu | 15314 |
| EAN | 8595672900168 |
| Váha | 0,190 Kg |
| Kontrola: | 10 |
| Označení: | 400 |
| Rychlost: | 8 |
| Rotace: | 7 |
Příslušenství
-
Míčky na stolní tenis ARTIS 1* - 6 ks
Míčky pro stolní tenis. Průměr 40 mm.Ihned k odběru více než 10xCena s DPH 49 Kč -
Míčky na stolní tenis ARTIS 3* - 6 ks
Závodní míčky pro stolní tenis. Průměr 40 mm.Ihned k odběru více než 10xCena s DPH 85 Kč
GPSR - odpovědná osoba:
LERKO SPORT, s.r.o., Černošická 633, Praha, tel: 257 920 749, lerko@lerko.cz
ARTIS - tradiční česká značka sportovních potřeb
Podobné produkty
-
Pálka na stolní tenis ARTIS 200
Pálka na stolní tenis pro začínající hráče a rekreační ping-pong.Ihned k odběru více než 10xCena s DPH 179 Kč -
Sada pálek Super-K Combo
Dvě pálky na stolní tenis s míčky.Ihned k odběru více než 10xCena s DPH 169 Kč -
DONIC Top Teams 400
Univerzální pálka na stolní tenis.Ihned k odběru více než 10xCena s DPH 225 Kč -
Sada pálek Super-5
Dvě pálky na stolní tenis se 3 míčky.Ihned k odběru více než 10xCena s DPH 179 Kč